Стерненко написав новий лист із СІЗО та звернувся до Зеленського: Не виженете чортів — вони знищать вас

Автор:
Вікторія Мартинюк
Дата:
Стерненко написав новий лист із СІЗО та звернувся до Зеленського: Не виженете чортів — вони знищать вас

Сергій Моргунов / «Бабель»

Активіст Сергій Стерненко, якого засудили до семи років увʼязнення, написав другий лист із СІЗО. У ньому він закликав президента Володимира Зеленського «вигнати чортів».

Листа активіста оприлюднили у його Telegram-каналі.

Він згадав про заступника глави Офісу президента Олега Татарова, генпрокурора Ірину Венедіктову та главу МВС Арсена Аваков. Водночас активіст висловив повагу посадовцю Офісу президента Сергію Кошману, який вирішив звільнитися з відомства.

Стерненко у листі також попросив вибачення у Зеленського за те, що в суді після оголошення вироку назвав його «словом з трьох букв».

Наводимо нижче повний текст листа:

«Вітаю вас, друзі!

Хочу перепросити у президента за те, що в суді назвав його словом із трьох літер. З мого боку було неправильно так казати про гаранта, який, як бачимо, забезпечує в Україні правовий лад.

Пане президенте!

Мені болить за те, що ваша команда штовхає країну до прірви. У мене немає симпатій до вас, але я дуже переживаю за нашу державу. Якщо ви не виженете чортів — вони знищать і вас.

Висловлюю безмежну повагу Сергію Кошману, який пішов з посади в ОП через політичний вирок мені. Поки є такі люди, наша країна має майбутнє.

Я бачив ваші, громадяни України, протести під ОП. Ви круті. В очах системи видно страх. Вони вас бояться, тому і не пускають, тому і намагалися бити.

У них є відмазаний Татаров, є шанувальниця совка Венедіктова, є непокараний Аваков, є радник Зеленського Портнов, і вони гадають, що можуть все, що можуть нас залякати.

Але вони не врахували одного. Ми є. Нас багато. Ми не мовчимо і готові захищати свої права. І їх це страшенно лякає. Тому не спиняйтеся!

У суботу [27 лютого запланована нова акція протесту в Києві біля ОП] слідкуватиму за новинами. Цей Голіаф або відступить, або приречено впаде!»