Ветеран політтехнологій США закликав Трампа ввести воєнний стан і заарештувати глав Facebook та Apple, якщо він програє вибори

Автор:
Дмитро Мрачник
Дата:
Ветеран політтехнологій США закликав Трампа ввести воєнний стан і заарештувати глав Facebook та Apple, якщо він програє вибори

Скриншот The Circus on SHOWTIME / YouTube

Республіканець Роджер Стоун, політтехнологічна кар’єра якого почалася під час Вотергейтського скандалу в США у 1970-х, порадив своєму колишньому партнеру Дональду Трампу низку радикальних заходів на випадок, якщо той програє прийдешні вибори. Серед решти — введення воєнного стану та арешти впливових людей.

Свої ідеї щодо захисту Трампа від «державного перевороту» Стоун озвучив у інтерв’ю популярному конспірологічному виданню InfoWars.

У телефонному інтерв’ю політтехнолог, якого судили за лжесвідчення Конгресу США під час розслідування російського втручання у вибори 2016 року, закликав Трампа застосувати протиповстанський закон, оголосити воєнний стан і заарештувати главу Facebook Марка Цукерберга, главу Apple Тіма Кука, а також подружжя Клінтонів.

Поради чинному президенту видання назвало «кроками проти діячів «глибинної держави» та їхніх поплічників, що планують державний переворот для усунення його від влади». Також Стоун закликав Трампа до «облави» на журналістів, які, на його переконання, займаються «підривною діяльністю» щодо виборів.

«Вони хочуть пограти у війну, це війна… Я виступаю за законні вибори. Все, у чому я збираюся брати участь щодо допомоги в обранні Дональда Трампа, буде цілком прозорим і законним», — цитує Стоуна Business Insider.

Політтехнолог, якого засудили в справі про російське втручання до 40 місяців тюрми, а потім помилували президентським указом, повторив теорію Трампа про фальсифікацію виборів, якщо їх проведуть поштою з огляду на епідемічні небезпеки.

Також він закликав застосувати федеральні органи безпеки для конфіскації бюлетенів після виборів у штаті Невада, де Трамп ймовірніше за все програє.

Це вже друга кампанія, у ході якої Стоун з’являється на сторінках конспірологічних груп і видань. Під час президентських перегонів 2016 року він активно поширював теорії змови щодо «глибинної держави», чиї агенти таємно управляють світом. Тоді після інтерв’ю на InfoWars главу видання Алекса Джонса забанили в більшості соцмереж за поширення мови ворожнечі.