Євро-2020: Україна обіграла Швецію та вийшла у чвертьфінал

Костя Андрейковець

Збірна України вийшла до чвертьфіналу Євро-2020, обігравши в додатковий час збірну Швеції з рахунком 2:1 в матчі на стадіоні «Хемпден Парк» в шотландському Глазго.

Основний час матчу закінчився внічию — 1:1. На гол Олександра Зінченка на 27-й хвилині шведи відповіли під завісу першого тайму — рикошет допоміг забити Емілю Форсбергу.

Уже в додатковий час, на 99-й хвилині, за грубий фол проти Артема Бєсєдіна, який вийшов на заміну в екстратаймі, пряму червону картку отримав Маркус Даніельссон. У цьому моменті український форвард отримав травму — його відразу замінив Віктор Циганков.

Уже в компенсований час до екстратайму, на 121-й хвилині, Україна забила переможний мʼяч — відзначився Артем Довбик.

В 1/4 фіналу Україна зіграє з Англією, яка обійшла німців. Матч пройде в Римі 3 липня. Початок — о 22:00.