Євро-2020: Англія перемогла Німеччину і вийшла до чвертьфіналу

Олег Панфілович

Twitter / UEFA EURO 2020

Збірна Англії обіграла збірну Німеччини з рахунком 2:0 у матчі 1/8 фіналу Чемпіонату Європи з футболу.

Гра відбулася в Лондоні, на стадіоні «Вемблі».

Голами відзначилися Стерлінг (75-а хвилина) і Кейн (86-а). Відеоогляд матчу можна подивитися тут.

Таким чином, англійці виходять до чвертьфіналу турніру, де зіграють із переможцем пари Швеція — Україна. Цей матч почнеться у Глазго у вівторок о 22:00.

Напередодні збірна Іспанії вийшла у чвертьфінал Євро-2020, обігравши Хорватію з рахунком 5:3. Крім того, збірна Швейцарії в серії пенальті перемогла збірну Франції. Таким чином, у чвертьфінал турніру вже пройшли Данія, Чехія, Бельгія, Іспанія, Італія, Швейцарія, Англія.

• Збірна України оголосила заявку на матч 1/8 фіналу Чемпіонату Європи 2020 року проти збірної Швеції. До поєдинку готуються 25 футболістів.