У Москві біля посольства Франції поліція розігнала акцію мусульман. Вони протестували проти Макрона

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

У Москві біля посольства Франції поліція затримала групу мусульман, яка декілька днів влаштовувала протест проти карикатур на пророка Мухаммеда і висловлювань Емманюеля Макрона про іслам.

Про це повідомляє BBC.

Акції протесту проходили кілька днів і поліція не застосовувала силу. Сьогодні біля посольства зібралися десятки мусульман, які спалили фотографію Макрона і закликали його вибачитися за слова про іслам.

Поліція і ОМОН невдовзі відтіснили учасників акції від будівлі дипмісії, після чого почали затримувати демонстрантів. При цьому вони застосовували грубу силу, завдаючи ударів по голові. Частину учасників затримали після того, як вони пішли на іншу вулицю.

Всього затримано мінімум 8 людей. При затриманні звучали вигуки «Аллаху акбар».

Чемпіон UFC у легкій вазі Хабіб Нурмагомедов також виступив з критикою Макрона і назвав його твариною. У своєму Instagram він опублікував фото президента Франції, на обличчі якого видно відбиток черевика.

«Нехай спотворить Всевишній обличчя цієї тварини і всіх його послідовників, які під гаслом свободи слова ображають почуття понад півтора мільярда віруючих мусульман. Нехай принизить їх Всевишній в цьому житті, і в наступному. Аллах швидкий на відповідь і ви це побачите», — написав він.

Як повідомляє ТАСС, напередодні посольство Франції звернулося до російської влади з проханням посилити заходи безпеки у всіх своїх представництвах на території Росії.