«Прийшов на зустріч — вийшов членом команди Порошенка». Суддя Вовк розповів про стосунки з експрезидентом

Автор:
Олег Панфілович
Дата:
«Прийшов на зустріч — вийшов членом команди Порошенка». Суддя Вовк розповів про стосунки з експрезидентом

Сніжана Хромець / Артем Марков / «Бабель»

Голова Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк заявив, що зустрічався з пʼятим президентом Петром Порошенком раз на три місяці за часів його президентської каденції.

Про це йдеться у матеріалі «Бабеля».

Він заявив, що після перемоги Євромайдану, перед президентськими виборами 2014 року вдруге зустрівся з Порошенком. «Від його команди надійшла пропозиція: якщо хочу працювати далі, і щоб не було «сміттєвих люстрацій», я маю зайти і ґрунтовно поговорити з Петром Олексійовичем. Я зайшов, ми поговорили», — розповів Вовк «Бабелю».

При цьому, він не розкрив суть розмови, але уточнив, що з тієї зустрічі, очевидно, «вийшов членом команди Порошенка». «У країні відбулася революція, змінилася влада, ухвалювали абсурдні закони, на суддів нападали активісти, у мене цього всього не було», — згадує Вовк.

З президентом Порошенком Вовк зустрічався раз на три місяці. Зустрічі не афішувалися, а після того, як журналісти почали відстежувати відвідувачів Адміністрації президента, візити Вовка на Банкову засекретили. Джерела «Бабеля» в колишній адміністрації розповіли, що за Вовком відправляли машину, яка привозила його в АП і потім повертала назад.

«Бабель» звернувся до прессекретаря Петра Порошенка Святослава Цеголка з проханням прокоментувати слова Павла Вовка.