«Із нафталінової справи хочуть зліпити «перемогу». Колишній глава НБУ Кирило Шевченко прокоментував оголошення в розшук

Автор:
Ангеліна Шеремет
Дата:

Колишній голова Національного банку Кирило Шевченко прокоментував рішення Національного антикорупційного бюро оголосити його в розшук. Відповідний допис він зробив у Facebook 25 жовтня.

Так, Шевченко заявив, що перебуває на консульському обліку в одній з країн ЄС і офіційно повідомив НАБУ про своє фактичне місцеперебування, а також попросив у посольства приміщення для організації відеозвʼязку на час допиту, коли його призначать.

«Таким чином, я подав усі відповідні клопотання та зробив усі необхідні дії щодо залучення мене до слідчих дій у порядку, встановленому законодавством. Але, вочевидь, питання не у процедурах юриспруденції. Із цієї «нафталінової» справи хочуть зліпити «перемогу». Вважаю, що оголошення мене в розшук за викладених вище обставин є зайвим підтвердженням заангажованості та політизованості слідства. У своїй правоті я впевнений. Закликаю НАБУ все ж таки забезпечити відкритість, прозорість і неупередженість процесу», — додав Кирило Шевченко.

У розшук Шевченка оголосили 24 жовтня в рамках справи про розкрадання 200 мільйонів гривень в Укргазбанку (Шевченко був головою правління цього банку).