«Вирішуватиме прокурор»: Венедіктова прокоментувала, чи буде оскаржено рішення суду у справі Стерненка

Автор:
Олексій Ярмоленко
Дата:
«Вирішуватиме прокурор»: Венедіктова прокоментувала, чи буде оскаржено рішення суду у справі Стерненка

УНІАН

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова заявила, що рішення про подання касації на ухвалу Апеляційного суду Одеси у справі активіста Сергія Стерненка ухвалюватиме прокурор.

Про це вона розповіла в коментарі Інтерфаксу.

«Я вважаю, що нам усім потрібно виходити з позиції, що прокурор — незалежний учасник кримінального процесу, як він або вона вирішить, так і буде. Впливати думкою на конкретний процес я не можу, це питання вирішить прокурор у справі», — пояснила Венедіктова.

Вона зазначила, що не може давати юридичну оцінку справи. На її думку, відбувся «звичайний кримінальний процес».

  • 23 лютого Приморський суд Одеси засудив Сергія Стерненка до 7 років і 3 місяців позбавлення волі з конфіскацією половини майна за нібито організацію викрадення у 2015 році Сергія Щербича, члена партії «Довіряй ділам» одеського мера Геннадія Труханова. Стерненко начебто організував викрадення Щербича, щоб заволодіти його коштами — 300 гривнями. Справа ґрунтується лише на свідченнях Щербича.
  • 9 квітня апеляційний суд відпустив Стерненка під цілодобовий домашній арешт.
  • 31 травня Апеляційний суд Одеси зняв з активіста Сергія Стерненка обвинувачення в розбійному нападі на депутата Лиманської селищної ради Сергія Щербича і призначив умовний термін на 1 рік — за статтею про незаконне поводження зі зброєю. Сам Стерненко назвав це вироком «за один патрон».