Нардеп Дубінський підтвердив, що його YouTube-канал заблокували через санкції

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Депутат «Слуги народу» Олександр Дубінський, проти якого США ввели санкції, підтвердив, що його YouTube-канал був заблокований через обмеження Мінфіну США.

Про це він повідомив у Facebook.

«Ще 10 днів тому я заявляв на пресконференції, що після рішення Мінфіну США про санкції, яке було прийнято внаслідок абсолютно помилкового доносу на мене українськими аферистами, буде здійснюватися блокування соціальними мережами моїх сторінок. Сьогодні це сталося зі сторінкою в YouTube», — заявив нардеп.

Дубінський вірить, що «прорве інформаційну блокаду», а поки вестиме сторінки у Facebook і Telegram.

  • 11 січня Міністерство фінансів США запровадило санкції проти семи людей та чотирьох організацій за втручання в американські вибори. Крім Дубінського, у список потрапили експрокурор Офісу генпрокурора Костянтин Кулик, екснардеп Олександр Онищенко, політолог Андрій Теліженко, помічники нардепа Андрія Деркача Дмитро Ковальчук і Антон Симоненко, а також медіаменеджер Петро Журавель.
  • Санкції проти зазначених осіб запровадили через так звані «плівки Деркача» про нібито втручання Джо Байдена у внутрішні справи України. Вашингтон називає нардепа Андрія Деркача «російським агентом» . Проти нього санкції запровадили раніше. У Кремлі тоді на це відреагували, назвавши «дурницею» причетність Деркача до спецслужб.
  • Дубінський має намір подати позов проти керівників «Центру протидії корупції» Віталія Шабуніна та Дарини Каленюк — він звинувачує їх у державній зраді через звернення до Міністерства фінансів США із закликом запровадити проти нього санкції.
  • 25 січня на засіданні фракції «Слуга народу» Дубінський виступив з поясненнями, за що на нього наклали санкції, і знову звинуватив у наклепі «Центр протидії корупції», а також свою колегу по фракції Анастасію Радіну. Президент Зеленський закликав Дубінського добровільно покинути фракцію, на що той відповів відмовою. Наступного дня Дубінський заявив, що хоче особисто поспілкуватися із Зеленським про введені проти нього санкцій.