Ізраїль закриває в’їзд для іноземців через новий штам коронавірусу

Автор:
Вікторія Мартинюк
Дата:

Ізраїль з 23 грудня закриває вʼїзд у країну для іноземців через новий штам коронавірусу, який виявили у Великій Британії та ще кількох країнах. Про це заявив премʼєр-міністр Беньямін Нетаньягу у Facebook.

Крім того, уряд вводить нові карантинні правила і для своїх громадян, які повертаються на батьківщину. Вони повинні пройти обов’язковий 14-денний карантин у спеціальних центрах або ж 10-денний карантин, але за умови здачі двох тестів на коронавірус. Нові обмеження попередньо діятимуть 10 днів.

Раніше Ізраїль разом з низкою країн закрили авіасполучення з Британією через новий вид коронавірусу, який вважається на 70% заразнішим. Україна вирішила поки не припиняти сполучення.

Станом на 21 грудня новий штам виявили у семи країнах: у Великій Британії, Бельгії, ПАР, Нідерландах, Данії, Італії та Австралії.

  • Новий штам коронавірусу вперше виявили у Великій Британії, повідомили про це 14 грудня. Проте згодом представники британського МОЗ заявили, що нову мутацію у країні виявили ще у вересні, але цьому не надали значення.
  • Із 16 грудня Британія ввела максимальний карантин і заявила, що цей новий штам коронавірусу поширюється швидше за попередні. Підтверджень, що він викликає більш важку форму захворювання, немає.