Нардеп Лерос заявив, що Тищенко і «смотрящий за Києвом» Комарницький готують напад на нього. Це підтверджують «записи офіцера СБУ»

Автор:
Вікторія Мартинюк
Дата:
Нардеп Лерос заявив, що Тищенко і «смотрящий за Києвом» Комарницький готують напад на нього. Це підтверджують «записи офіцера СБУ»

УНІАН

Народний депутат Гео Лерос, якого виключили з фракції «Слуга народу», заявив, що на нього готують напад нардеп «СН» Микола Тищенко та Денис Комарницький. Останнього він називає «смотрящим» у Києві. Про це Лерос заявив з трибуни Верховної Ради.

За його словами, він отримав майже шість годин записів розмов Тищенка та Комарницького.

«Днями чесний офіцер СБУ передав мені майже шість годин записів розмови Комарницького, «смотрящего» за Києвом, де також фігурують розмови Миколи Тищенка. У цій розмові вони відверто розповідають про те, як Зеленський їх кришує, як кум Єрмака допомагає йому, а також вони обговорюють, як здійснити напад на мене і ще одного народного депутата», — сказав Лерос, не уточнивши, про якого ще нардепа йдеться.

Лерос закликав Нацполіцію розцінювати його виступ як офіційну заяву про «злочин Комарницького та Тищенка». Він зазначив, що з 1 жовтня почне публікувати всі ці записи, які йому передали нібито в СБУ.

У пресслужбі Тищенка відреагували на заяву Лероса, назвавши його «зрадником», а звинувачення — «повною нісенітницею».

«Гео Лерос – це головний зрадник України. Його заяви є повною нісенітницею. Якщо є докази, то нехай йде з ними в спеціалізовані органи. А так це просто політичний піар ображеної людини. Він зрадив президента. А зараз намагається дискредитувати його команду. Негідно і низько. Хоча нічого іншого від нього і не варто очікувати», — йдеться у заяві пресслужби Тищенка, яку наводить «Українська правда».

Напередодні Гео Лерос заявив, що президент Володимир Зеленський «натравив» на нього Агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА). За його словами, це через те, що він викрив схему, «як арештоване майно ексміністра Клименка мало перейти в руки Комарницького».

  • 8 вересня Гео Лерос свідчив у Державному бюро розслідувань у рамках кримінального провадження про несплату податків.
  • 1 вересня з трибуни Верховної Ради Лерос звинуватив президента у «злитті зі старою системою» і порушенні передвиборчих обіцянок. Того ж дня його виключили з фракції. Лерос заявив, що це сталося за розпорядженням Зеленського, хоча сам президент це спростовує.
  • Увечері 28 серпня народний депутат від «Слуги народу» Гео Лерос заявив, що йому підпалили автомобіль. Поліція почала розслідування.
  • У березні Лерос оприлюднив у Facebook відео, де брат глави Офісу президента Андрія Єрмака Денис обговорює питання призначення на різні державні посади. На відео з прихованої камери Денис Єрмак говорить про те, як просуваються «потрібні» законопроєкти у Верховній Раді, посади в Київській митниці та компанії «Укрзалізниця».