«Досі немає кращого міністра». Зеленський пояснив, чому Авакова не відправляють у відставку

Автор:
Вікторія Мартинюк
Дата:
«Досі немає кращого міністра». Зеленський пояснив, чому Авакова не відправляють у відставку

Олександр Чекменьов / «Бабель»

Президент Володимир Зеленський заявив, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повинен довести до кінця справу про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Про це глава держави заявив на зустрічі з журналістами у резиденції «Залісся», передає «Українська правда».

На питання ЗМІ про його реакцію на протести проти Авакова, Зеленський відповів, що вважає, що кращого за Авакова міністра внутрішніх справ досі немає.

«Досі немає кращого міністра, так і є. Я вважаю, що він дійсно потужний міністр», — сказав Зеленський.

Водночас президент каже, що розуміє, чому відбуваються протести, але переконаний, що Аваков повинен довести до кінця справу про вбивство Шеремета.

«Я розумію, через що страйк [проти Авакова]. Я відверто відповідав на це питання, що якщо людина взялася за якусь реально сенсаційну гучну справу, вона повинна її довести і наполовину її не кидати. Якраз як я боявся через звільнення Рябошапки [ексгенпрокурора Руслана Рябошапки], щоб у нас не сталося питань зі справою Гандзюк. Вона продовжується, я думаю, що її доведуть до кінця, і замовників буде посаджено за грати. Така сама ситуація з Арсеном Борисовичем. Я вважаю, що він повинен закінчити справу Шеремета. Для суспільства він стейкхолдер цієї ситуації, він повинен її довести до кінця», — заявив Зеленський.