Синоптики прогнозують у вихідні ясну погоду і нічні морози, наступного тижня прийде перший сніг із денними заморозками

Автор:
Катерина Кадакова
Дата:

У вихідні, 13—14 листопада, на всій території України очікується ясна погода без опадів, з понеділка температура почне стрімко знижуватися.

Про це повідомляє Sinoptik.ua.

У суботу, 13 листопада, у Київській, Житомирській, Волинській, Рівненській, Кіровоградській, Вінницькій та Донецькій областях удень очікується до +6...+8 °С. Трохи прохолодніше, до +4...+6 °С, буде в Луганській, Запорізькій, Дніпропетровській, Сумській, Полтавській та Хмельницькій областях. Максимальні показники +9...+11 °С очікуються на півдні та заході. Найтепліше буде у Чернівцях: удень повітря прогріється до +12 °С, але вночі можливі морози до -7 °С.

У неділю, 14 листопада, стовпчики термометрів опустяться на 2–3 градуси в усіх регіонах України. Вдень найхолодніше буде на Харківщині та Луганщині, у Сумській і Чернігівській областях — не вище +2...+5 °С. Найтепліша неділя чекає жителів півдня та заходу. Так, в Одеській, Херсонській та Миколаївській областях повітря прогріється до +8...+10 °С, на Львівщині та Закарпатті — до +6...+7 °С. На решті території України середня температура становитиме лише +4...+6 °С.

З понеділка, 15 листопада, в Україну прийде похолодання. Перші денні заморозки до -1 °С та сильний вітер до 12 м/с очікуються у Чернігівській, Сумській, Житомирській, Вінницькій, Черкаській, Луганській, Харківській та Полтавській областях. Вогко, але без морозів буде у Донецькій, Дніпропетровській та Запорізькій областях, у Києві та Чернівцях, а також на заході країни.

Прийде перший сніг — опади накриють схід України вдень понеділка.

Натомість на Закарпатті та півдні осіннє тепло ще трохи затримається — початок тижня у цих регіонах буде ясним, до +5...+7 °С.