«Зоря» почала виступи у Лізі Європи з розгромної поразки

Олег Панфілович

jgareri / Getty Images

Футбольний клуб «Зоря» зазнав поразки у першому матчі плейф-оф Ліги Європи проти австрійського «Рапіда» з рахунком 0:3.

Гра відбувалася у Відні на стадіоні «Альянцштадіон».

Голи забивали Фунтас (29-а хвилина), Кара (78-а хвилина) і Грюль (85-а хвилина). Матч-відповідь відбудеться за тиждень у Запоріжжі. Переможець цієї пари вийде до групового турніру Ліги Європи, невдаха — відправиться до Ліги конференцій.

• 17 серпня футбольний клуб «Шахтар» у першому матчі раунду плей-оф Ліги чемпіонів обіграв французький клуб «Монако» з рахунком 1:0.
  • 29 липня футбольний клуб «Ворскла» (Полтава) за сумою двох матчів поступився команді з Фінляндії «КуПС» і вилетів з єврокубків. Другий поєдинок між обома командами закінчився з рахунком 2:3 на користь фінів. Перший матч клуби зіграли унічию — 2:2.
  • 10 серпня футбольний клуб «Колос» завершив свої виступи в Лізі конференцій УЄФА.