На південному заході Хорватії почалися лісові пожежі

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

У Хорватії почалися лісові пожежі.

Про це пише Jutarnji List.

Сильна пожежа виникла в горах неподалік від міста Трогір в області Далмація. Вогонь охопив площу у 550 га і наблизився до державної автодороги та будинків. Попри це, видання зазначає, що вони не перебували під загрозою, тому не було необхідності евакуювати населення.

Рух державною трасою поблизу Трогіра, який був закритий з минулої ночі на прохання пожежників, частково відновили у вівторок вранці. До боротьби з вогнем залучили 124 пожежників та 25 військовиків із 34 машинами, а також два літаки.

  • У турецькій Антальї внаслідок пожеж постраждали 53 людини. Влада розслідує різні версії загоряння. Лісові пожежі спалахнули відразу в чотирьох місцях у Манавгатському районі.
  • Масштабні лісові пожежі у провінціях Мугла й Анталья поступово підбираються до курортних міст. Україна 30 липня надіслала два літаки до Туреччини для допомоги в гасінні пожеж.
  • У Греції від минулого вівторка, 27 липня, вирують лісові пожежі. Небезпечною була ситуація неподалік Афін у районі населених пунктів Стамата та Родополіс. Вогонь пошкодив десятки будинків і автомобілів. Швидко впоратися з пожежею рятувальникам заважав сильний вітер. До лікарень потрапило кілька десятків людей, які надихалися диму.
  • Крім того, лісові пожежі вирують в Італії, Албанії та на Кіпрі.