Суд відправив під домашній арешт двох працівників СБУ, які напали на прикордонників у Сумській області

Автор:
Ангеліна Шеремет
Дата:

Зарічний районний суд міста Суми відправив 20 липня під цілодобовий домашній арешт двох співробітників СБУ, які побили співробітників прикордонної служби і забрали у них автомати.

Про це повідомляє місцеве видання Sumy Today.

Державне бюро розслідувань клопотало, аби їх відправили у СІЗО без права на заставу. Нападники перебуватимуть під домашнім арештом із електронним браслетом до 16 вересня. У середу, 21 липня, суд буде розглядати клопотання про відсторонення обох працівників СБУ від займаних посад.

Нагадаємо, що у ніч проти неділі, 18 липня, у Сумській області на кордоні з Росією троє невідомих напали на наряд з двох українських прикордонників. Зловмисники відібрали табельну зброю та зникли. Її згодом знайшли правоохоронці. Згодом у ДПСУ повідомили, що нападники прийшли з території України, а після інциденту повернулися вглиб країни. У СБУ заявили, що до нападу на прикордонників причетні їхні співробітники. Їх оперативно ідентифікували та передали правоохоронцям.

  • Зброю, яку вони вкрали, знайшли неподалік у кукурудзяному полі. Магазини з набоями також знайшли. Всього нападників було троє. Двоє з них проходять у справі як підозрювані, а третій — як свідок.