Главу ОАСК Вовка не доставили до суду для обрання запобіжного заходу. Його не змогли знайти

Автор:
Вікторія Мартинюк
Дата:
Главу ОАСК Вовка не доставили до суду для обрання запобіжного заходу. Його не змогли знайти

Юлія Вебер / «Бабель»

Главу Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка не доставили 8 лютого до Вищого антикорупційного суду для обрання запобіжного заходу, бо не змогли його знайти. Раніше він заявив, що рішення про привід — «незаконне».

Про це повідомляють «Громадське» та Інтерфакс-Україна.

За словами прокурора у справі Олега Макара, примусовий привід не змогли застосувати, оскільки Вовк був відсутній за всіма відомими адресами — проживання й місця роботи.

Тому суд вдруге дозволив примусово доставити Вовка на засідання для обрання йому запобіжного заходу — на 16 лютого 14:00. Зазначимо, що Вовк з осені ігнорує засідання суду та не приходить на них — він вважає, що не є підозрюваним у справі ОАСК, оскільки йому нібито незаконно вручили підозру.

  • Влітку 2020 року НАБУ опублікувало записи розмов, які детективи зробили в кабінетах суддів Окружного адмінсуду. У НАБУ кажуть, що загалом у них близько тисячі годин розмов про тиск на суддів і на інші держоргани. Вовка та ще шістьох суддів підозрюють у спробі захоплення влади, створенні злочинної організації та втручанні в роботу державного діяча.
  • Вовк визнає, що на плівках його голос, але говорить, що слова вирвали з контексту і що все це — помста НАБУ.
  • 1 вересня Вища рада правосуддя одноголосно залишила на посаді Павла Вовка. У ВРП пояснили, що ухвалили таке рішення, оскільки «немає доказів» про вручення підозри Вовку належним чином — отже, він не набув статусу підозрюваного.