Влада Нью-Йорка розриває всі контракти з Trump Organization. У місті закриють популярні ковзанки та карусель

Автор:
Ангеліна Шеремет
Дата:
Влада Нью-Йорка розриває всі контракти з Trump Organization. У місті закриють популярні ковзанки та карусель

Jackie Ramirez / Pixabay

Влада Нью-Йорка розриває три контракти з Trump Organization після кривавого штурму Капітолія. Президента Дональда Трампа звинувачують у підбурюванні до цього.

Про це йдеться у заяві мера міста Білла де Блазіо.

Міська влада повідомить Trump Organization, що починає скасовувати угоди на експлуатацію каруселі в Центральному парку, ковзанок Wollman і Lasker, а також поля для гольфу Ferry Point.

«Президент спровокував повстання проти уряду Сполучених Штатів, в результаті якого було вбито пʼять осіб, і пригрозив зірвати конституційну передачу влади. Місто Нью-Йорк не буде повʼязане з цими непрощенними діями ні в якій формі, і ми негайно вживаємо заходів, щоб розірвати всі контракти Trump Organization», — заявив де Блазіо.

Своє рішення мерія обґрунтувала тим, що так буде краще для місцевих жителів.

Карусель наразі закрита. Контракт утратить чинність через 25 днів з моменту, як про це повідомляє Trump Organization.

gigi_nyc / Flickr

Угода про використання ковзанок Wollman і Lasker припиняється після письмового повідомлення через 30 днів.

Процес закриття поля для гольфу Ferry Point більш кропіткий і, як очікується, займе кілька місяців.

Trump Organization — це основна компанія президента США Дональда Трампа. Він генеральний директор компанії. Компанія контролює такі сфери бізнесу, як нерухомість, готелі, гольф-клуби, казино та інше. Старші діти Трампа — Дональд-молодший, Іванка і Ерік — виконавчі віцепрезиденти в компанії. Головний офіс Trump Organization знаходиться в Trump Tower на Манхеттені (Нью-Йорк).

Від Трампа відвертається не тільки Нью-Йорк, а й улюблені банки (одному з них він винен $300 мільйонів). Окрім цього, соцмережі блокують і видаляють назавжди його акаунти.