Перше засідання Ради у 2021 році розпочнеться зі звіту Шмигаля. Він розповідатиме про тарифи на комунальні послуги

Автор:
Олексій Ярмоленко
Дата:
Перше засідання Ради у 2021 році розпочнеться зі звіту Шмигаля. Він розповідатиме про тарифи на комунальні послуги

УНІАН

Перше засідання Верховної Ради у 2021 році розпочнеться зі звіту прем’єра Дениса Шмигаля на тему тарифів на комунальні послуги.

Про це пише пресслужба Ради.

Там розповіли, що 13 січня в парламенті провели нараду щодо врегулювання ситуації з цінами на комунальні послуги. На ній були присутні представники фракцій та профільних відомств, а також прем’єр Шмигаль.

«За результатами наради вирішено заслухати премʼєр-міністра України з доповіддю про заходи для врегулювання ситуації з підвищенням тарифів на Погоджувальній раді депутатських фракцій та груп 25 січня, а також на пленарному засіданні парламенту 26 січня», — йдеться в повідомленні.

  • Кабінет міністрів планує на період карантину або до кінця опалювального сезону запровадити державне регулювання тарифів на газ.
  • У січні 2021 року «Нафтогаз» встановив ціну на природний газ для побутових клієнтів на рівні 7,22 гривні за кубометр з ПДВ і без урахування вартості доставки.
  • Нацкомісія з комунальних послуг підвищила тарифи на тепло для населення — подекуди на 50%.
  • 11 січня Шмигаль повідомив, що Кабінет міністрів підготував два шляхи для вирішення ситуації з підвищенням тарифів на газ і електроенергію.