Київське «Динамо» програло «Барселоні» у Лізі чемпіонів

Костя Андрейковець

Київське «Динамо» програло клубу «Барселона» на НСК «Олімпійський» з рахунком 0:4 у матчі 4-го туру Ліги чемпіонів.

У першому таймі кияни створили кілька моментів біля воріт каталонців, але так і не змогли забити гол. «Барселона» також не реалізувала кілька моментів. Перший тайм закінчився рахунком 0:0.

У другому таймі каталонці забили два голи за перші 10 хвилин. Забили Сержиньо Дест і Мартін Брейтвейт. Вже на 70-й хвилині Брейтвейт зробив дубль, забивши з пенальті після поштовху в спину від Дениса Попова. Останній гол у ворота «Динамо» був забитий у доданий час — на 92-й хвилині (забив Антуан Грізманн).

За матч кияни вдарили по воротах противника 7 разів, каталонці — 16. Володіли мʼячем переважно гості (70%).

У турнірній таблиці групи G «Барселона» займає перше місце з пʼятьма перемогами. «Динамо» на третьому місці з трьома поразками і однією нічиєю.