Ліга чемпіонів: «Динамо» втратило перемогу над «Ференцварошем», виграючи 2:0

Костя Войтенко

У середу, 28 жовтня, київське «Динамо» у виїзному поєдинку групи G зіграло внічию 2:2 з угорським «Ференцварошем», який очолює колишній тренер українського клубу Сергій Ребров. Підопічні Мірчі Луческу упустили перемогу, пропустивши на 90-й хвилині.

Рахунок на 28-й хвилині пенальті відкрив Віктор Циганов. Одинадцятиметровий був призначений за гру рукою українського півзахисника «Ференцвароша» Ігоря Харатіна.

Подвоїли перевагу кияни на 41-й хвилині — простріл Віталія Буяльського замкнув Карлос де Пена.

У другій половині зустрічі «Ференцварош» відквитав один мʼяч. Він на рахунку Токмака Нгуена, якому асистував ще один українець з угорського клубу Олександр Зубков.

Матч «Динамо» догравав у меншості — на 86-й хвилині за друге попередження поле покинув капітан Сергій Сидорчук. У підсумку «Ференцварош» зміг вирвати нічию, гол на 90-й хвилині забив Франк Болі.

В іншому матчі квартету «Барселона» обіграла «Ювентус» (2:0).

Після двох турів «Динамо» в групі G займає третє місце, маючи в активі 1 очко. Перше місце у «Барселони», яка набрала 6 балів. «Ювентус» із 3 очками — другий рядок. На дні таблиці «Ференцварош».