Луческу здобув першу перемогу над «Шахтарем». А заразом — і перший трофей з «Динамо»

Олег Панфілович

Пресслужба ФК «Динамо» (Київ)

Київське «Динамо» здобуло перший трофей в сезоні, обігравши «Шахтар» у матчі за Суперкубок України.

Матч відбувався на стадіоні НСК «Олімпійський» у Києві.

Гра відбулася без глядачів. Рахунок відкрили кияни, це зробив уругваєць Де Пена на 20-й хвилині. Уже за 11 хвилин рахунок подвоїв динамівець Жерсон Родрігес. Проте вже на 37-й хвилині гравець «Шахтаря» Мораєс скоротив відставання своєї команди.

(0:1, де Пена, 20-а хвилина)

(0:2, Родрігес, 31-а хвилина)

(1:2, Мораєс, 36-а хвилина)

У другому таймі забити вдалося тільки динамівцям. Це зробив Фран Соль на 83-й хвилині, встановивши таким чином остаточний рахунок — 3:1 на користь столичного клубу.

1:3, Соль, 83-а хвилина)

Кияни втретє поспіль перемогли в матчі за Суперкубок України, довівши кількість цих трофеїв у своїй колекції до 9.

Варто зазначити, що це перша перемога тренера киян Мірчі Луческу над своїм колишнім клубом, у якому він пропрацював 12 років.

• ФК «Динамо» (Київ) 23 липня офіційно повідомив, що новим головним тренером став екстренер «Шахтаря» Мірча Луческу. Контракт із ним розрахований на два роки з можливою пролонгацією на рік.
  • Після появи новини про призначення колишнього тренера «Шахтаря» вболівальники приїхали до стадіону, де проходила протокольна фотозйомка із Суркісом. Власник «Динамо» запропонував їм зайти та поспілкуватися.
  • Уболівальники «Динамо» негативно відреагували на призначення Луческу та пообіцяли акції протесту.