Власник «Динамо» Суркіс особисто пояснив фанатам призначення Луческу: «Я в цей клуб вх*ярив півтора мільярда»

Автор:
Олексій Ярмоленко
Дата:

Президент ФК «Динамо» (Київ) Ігор Суркіс після призначення головним тренером команди Мірчі Луческу особисто зустрівся із фанатами столичного клубу.

Про це пише «Главком».

Після появи новини про призначення колишнього тренера «Шахтаря» уболівальники приїхали до стадіону, де відбувалися протокольні фотографії з Суркісом. Власник «Динамо» запропонував їм зайти та поспілкуватися.

Суркіс розповів фанатам, що не спав дві доби і довго наважувався на цей крок. За його словами, Луческу начебто вигнали із «Шахтаря» і він затаїв образу. Тому румунський тренер прагне довести власнику донецького клубу Рінату Ахметову, що той був неправий, і обіграти «Шахтар».

Також Суркіс підкреслив, що не розглядав інших кандидатур. Водночас уболівальники дорікнули, що за роки перебування на посаді головного тренера «Шахтаря» Луческу неодноразово погано висловлювався про столичний клуб та його історію. Власник «Динамо» парирував, що змирився з цим, так само як і з образливим банером з боку вболівальників столичного клубу.

У процесі розмови вболівальники почали критикувати менеджмент команди та її рішення, після чого Суркіс зірвався і почав «запрошувати» їх до роботи в клубі.

«Йдіть працюйте в клубі, зараз влаштую вас на роботу! Давати поради зі сторони може кожен. Крім того, враховуйте можливості Ахметова і мої. Я в цей клуб вх*ярив півтора мільярда, тягнув його з останніх сил. Покажіть людину, готову вкладати в «Динамо» гроші, і я поступлюся. Керувати за чужі гроші може кожен. Свої вкладіть. Дайте 30 мільйонів доларів на рік і керуйте. Я буду в стороні. Призначайте тренера і беріть, кого хочете», — заявив він.

Також власник «Динамо» наголосив, що домовився із Луческу стосовно того, що якщо команда не показуватиме результат, то контракт буде розірвано без компенсацій.

  • Футбольний клуб «Динамо» (Київ) 23 липня офіційно повідомив, що новим головним тренером став екстренер «Шахтаря» Мірча Луческу. Контракт з ним розрахований на 2 роки з можливою пролонгацією на 1 рік.
  • 74-річний Луческу очолював донецький «Шахтар» з 2004 по 2016 рік. Потім він працював у петербурзькому «Зеніті» і збірній Туреччини.
  • Під час роботи в «Шахтарі» Луческу неодноразово дозволяв собі випади на адресу «Динамо», його президента Ігоря Суркіса, а також на той момент голови Федерації футболу України Григорія Суркіса.
  • У 2019 році румунський фахівець сказав, що легендарний наставник «Динамо» Валерій Лобановський зайняв невиправдано високе місце у списку найкращих тренерів в історії футболу авторитетного видання France Football. Пізніше, після різкої критики на свою адресу, Луческу вибачився за свої слова.