Ліга чемпіонів: київське «Динамо» програло «Барселоні»

Катерина Кадакова

Twitter / UEFA Champions League

У середу, 4 листопада, у рамках третього туру групового етапу Ліги чемпіонів каталонська «Барселона» вдома обіграла київське «Динамо» з рахунком 2:1.

Уже на 5-й хвилині матчу Денис Попов поставив підніжку Мессі, що стало приводом для призначення пенальті. Шестиразовий володар «Золотого мʼяча» з легкістю реалізував можливість і забив гол.

На 65-й хвилині Жерар Піке влучним ударом головою відправив ще один м’яч у ворота «Динамо».

На 75-й хвилині Віктор Циганков відіграв один м’яч у «Барселони», скориставшись тим, що тер Штеген не втримав його в руках після атаки Карлоса де Пена.

У паралельному матчі групи G «Ференцварош» програв «Ювентусу» — 1:4. Після трьох турів «Динамо» з 1 очком посідає третє місце, обійшовши угорський клуб за додатковими показниками.

Перший рядок — за «Барселоною» (максимальні 9 балів), друге — у «Ювентуса» (6).