Збірна України програла Франції з нищівним рахунком — 7:1

Костя Андрейковець

Збірна України в товариському матчі на стадіоні Стад де Франс програла збірній Франції з рахунком 7:1.

Підопічні Андрія Шевченка за матч заробили три жовті картки і автогол. За весь матч українська збірна 7 разів вдарила у ворота, тоді як французи — 23 рази. Це при тому, що українці володіли мʼячем майже нарівні з французами.

Рахунок був відкритий на 9-й хвилині — забив Едуарду Камавінга. Далі йшли голи Олівʼє Жиру (24-а і 34-а хвилини), а згодом у свої ворота мʼяч відправив Віталій Миколенко (39-а хвилина).

У другому таймі українці відігралися — забив Віктор Циганков (53-я хвилина). Більше голів від України не було. У наші ворота мʼяч відправили Корентен Толіссо (65-а хвилина), Кіліан Мбаппе (82-а хвилина) і Антуан Грізманн на 89-й хвилині. Додатковий час Україну не врятував.