У Вірменії заборонили виїзд із країни всім чоловікам-резервістам до 55 років

Автор:
Олексій Ярмоленко
Дата:
У Вірменії заборонили виїзд із країни всім чоловікам-резервістам до 55 років

Flickr / angelique sanossian

Уряд Вірменії заборонив виїзд за кордон чоловікам віком від 18 до 55 років, які перебувають у військовому резерві. Причиною цього стали бойові дії в Нагірному Карабаху.

Про це пише вірменське видання news.am.

Відповідно до постанови уряду від 27 вересня, це стосується рядових і прапорщиків до 48 років, молодшого офіцерського складу до 50 років та старшого офіцерського складу до 55 років.

Виїхати з країни вони зможуть винятково після дозволу військкомату.

  • Уранці 27 вересня місто Степанакерт, а також інші населені пункти Нагірного Карабаху обстріляли з «Градів». Сторони конфлікту в Нагірному Карабаху — Азербайджан і Вірменія — звинуватили одна одну в черговій ескалації.
  • Міністерство оборони Азербайджану заявило, що Вірменія обстріляла села та позиції азербайджанської армії у прифронтовій зоні. Премʼєр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що це азербайджанські військові ініціювали наступ на Нагірний Карабах.
  • Вірменія оголосила про воєнний стан і початок загальної мобілізації чоловіків у віці до 55 років. Наступного дня Азербайджан теж оголосив часткову мобілізацію.
  • Парламент Азербайджану ухвалив постанову про воєнний стан у деяких містах країни через ескалацію конфлікту в Нагірному Карабаху.