Нові власники готелю «Дніпро» заявили, що до ОАСК надійшло чотири однакові позови про скасування приватизації

Автор:
Олексій Ярмоленко
Дата:

Один із нових власників готелю «Дніпро» Олександр Кохановський заявив, що до Окружного адмінсуду надійшло чотири однакові позови про скасування приватизації.

Про це він написав у своєму Facebook.

«Інформаційну атаку після аукціону ми пережили, всі перевірки та інстанції пройшли. І ось тепер до Окружного адміністративного суду було одночасно подано 4 предметно однакових позови про те, що продаж взагалі не повинен був відбутися. Ну що ж, з цим ми теж впораємося», — зазначив Кохановський.

  • Фонд державного майна 16 липня завершив аукціон із продажу готелю «Дніпро» у центрі Києва. Підсумкова ціна сягнула 1,1 мільярда гривень.
  • В аукціоні взяли участь 29 підприємств та осіб. Переможцем стала компанія «Смартленд». Це українські айтішники, які перетворять «Дніпро» на перший готель у світі, повністю підготовлений для кіберспортивних заходів.
  • Новий власник має зберегти основний вид діяльності готелю (номерний фонд не менше 100 номерів, категорію готелю не нижче «чотирьох зірок», слово «Дніпро» у назві), а також погасити протягом трьох місяців заборгованість готелю із заробітної плати, заборгованість перед бюджетом і прострочену кредитну заборгованість, якщо вони є.
  • 30 липня Фонд держмайна затвердив протокол про результати електронного аукціону з продажу готелю «Дніпро» компанії «Смартленд», яка виграла аукціон на його придбання. Це означає, що компанія успішно пройшла перевірку.
  • 17 серпня до Окружного адміністративного суд надійшов позов із проханням скасувати результати аукціону із продажу готелю «Дніпро» у центрі Києва.