Вакарчук «за добу» організував концерт на столичному ВДНГ

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Соліст «Океану Ельзи» Святослав Вакарчук заявив, що команда за добу організувала концерт у Національному експоцентрі ВДНГ. Про це він написав у Twitter.

«Одна доба! Одна доба знадобилась нашій команді, щоб організувати концерт ОЕ на ВДНГ 26 травня! Дякую вам хлопці і дівчата! Ви круті!» — написав Вакарчук.

23 квітня Вакарчук анонсував проведення «демократичного концерту» в Національному експоцентрі ВДНГ. «Поставити сцену, на 360 градусів доступну для перегляду, зробити одну суцільну фан-зону, ніяких сидячих місць. Ніякої VIP-зони. Демократичний концерт з демократичними цінами в демократичній країні», — заявив лідер «ОЕ».

  • 28 січня Святослав Вакарчук заявив, що не братиме участі в президентських виборах 2019 року. Музикант наголосив, що його не цікавлять влада та президентська посада. Проте для нього важливо, щоб у країні відбулися зміни. До цього його неодноразово вносили в рейтинги кандидатів у президенти на виборах 2019 року під час соціологічних опитувань.
  • Вакарчук заявив, що не піде на чергові парламентські вибори першим номером в оновленому списку партії «Блок Петра Порошенка».