На півдні ЗСУ не дозволяють росіянам налагодити логістику

Автор:
Софія Телішевська
Дата:

ЗСУ намагаються зруйнувати логістику противника на півдні, встановлюючи вогневий контроль над основними транспортними артеріями.

Про це в ефірі телемарафону повідомила речниця Оперативного командування «Південь» Наталія Гуменюк.

За її словами, росіяни намагаються облаштовувати рубежі оборони на лівому березі Дніпра в Херсонській області, мінують місцевість та евакуюють «важливих» колаборантів у бік Криму.

«Вогневим контролем ми робимо так, щоб їхня логістика на півдні була неможливою. Ми вже має досвід такої роботи під час операції на правому березі Дніпра», — сказала Гуменюк.

  • Від 7 до 13 листопада українська армія звільнила на півдні 179 населених пунктів. Загалом під український контроль повернули 4,5 тисячі квадратних кілометрів території.
  • Українські військові зайшли в Херсон 11 листопада. Перед тим росіяни оголосили, що виводять війська з правого берега Дніпра та самого Херсону. Тікаючи, окупанти підірвали всі мости через Дніпро, котельні, вишки звʼязку і телецентр у Херсоні. Місто росіяни повністю знеструмили. Звʼязок і українське радіо туди вже повернули. Наразі військові зачищають Херсон від окупантів і шукають колаборантів.