Зброярська компанія MBDA
Вона налічує 13 тисяч співробітників і є спільним підприємством Airbus, BAE Systems і Leonardo.
Про це пише BBC.
Зараз представники НАТО вивчають причини витоку. Компанія зі штаб-квартирою у Франції заявила, що хакери зламали систему за допомогою зовнішнього жорсткого диска в Італії. Розслідування зосереджено навколо одного з постачальників MBDA.
Кіберзлочинці заявили, що продають 80 ГБ вкрадених даних за 15 біткойнів (приблизно $317 тисяч). Також вони стверджують, що наразі продали ці дані принаймні одному невідомому покупцеві.
Зловмисники заявляють, що серед вкрадених даних — «секретна інформація про співробітників компаній, які брали участь у розробці закритих військових проєктів», а також «конструкторська документація, креслення, презентація, відео- та фотоматеріали, контрактні договори та листування з іншими компаніями».
Хакери надали безкоштовний зразок файлів, серед яких — документи з грифами «Конфіденційно для НАТО», «Обмежено для НАТО» та «Несекретна контрольована інформація». Ці позначки означають, що розголошення таких даних може зашкодити інтересам Альянсу.
BBC вдалося ознайомитися з цим зразком. Серед іншого, там містилася презентація, яка детально описувала внутрішню роботу Land Ceptor CAMM — модульної зенітної ракети загального призначення. Ці ракети використовують у системах протиповітряної оборони Sky Sabre, які після початку російського вторгнення перекинули до Польщі.
- Директор Агентства національної безпеки США генерал Пол Накасоне заявив, що американські військові хакери проводили операції проти росії.
- У січні в Польщі зафіксували масштабний витік даних про озброєння польської армії, боєприпаси, запчастини для бойових машин і спеціалізоване програмне забезпечення. Значна частина даних стосується обладнання з колишнього СРСР і закупленої у США, Німеччини та Ізраїлю техніки.