У «Дії» запустили сповіщення про перевірку кредитної історії користувачів

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Міністерство цифрової трансформації запустило у додатку «Дія» сповіщення про випадки перевірки кредитної історії.

Про це йдеться у повідомленні відомства.

Функція працює за замовчуванням, оновлювати застосунок не потрібно. «Перевірка кредитної історії — обов’язкова при оформленні кредиту. Тепер, якщо хтось перевірятиме вашу історію або візьме кредит, ви отримаєте push-сповіщення», — йдеться у повідомленні.

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров пояснив, що якщо хтось перевірятиме кредитну історію користувача «Дії», або на нього взяли новий кредит, який користувач не відкривав, то можна буде одразу із застосунку перейти за посиланням, щоб з’ясувати деталі та подати скаргу.

  • 29 грудня Кабінет міністрів прирівняв водійське посвідчення, техпаспорт та студентський квиток у додатку «Дія» до їхніх паперових аналогів.
  • У додатку «Дія» запустили бета-тест повідомлень про судові засідання, які стосуються користувача. Людина заздалегідь отримає повідомлення про те, яка судова суперечка та ким вона в ній виступає — позивачем або відповідачем.
  • У додатку «Дія» стартував бета-тест двох нових функцій — PhotoID без гімнастики для шиї та опитування як частина інструменту електронної демократії.