«Динамо» мінімально поступилося «Барселоні» у Лізі чемпіонів

Софія Телішевська

Матч третього туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА між футболістами іспанської «Барселони» та київського «Динамо» закінчився на користь перших з рахунком 1:0.

У першому таймі на 36-й хвилині Жерар Піке відкрив рахунок, поціливши у ворота Бущана. Гольову передачу віддав Жорді Альба.

Надалі другий тайм та додаткові чотири хвилини не змінили рахунок зустрічі.

Гра відбувалася на одній з найбільших арен Європи — «Камп Ноу».

«Барселона» та «Динамо» втретє зустрічалися між собою у двох останніх розіграшах Ліги чемпіонів. У сезоні 2020/21 кияни програли обидва матчі каталонцям, причому на «Камп Ноу» чемпіони України програли з мінімальною різницею мʼячів — 1:2.

Наразі розташування команд в групі має такий вигляд.