У США оголосили вимерлими 23 види тварин

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Служба охорони рибних ресурсів і диких тварин Сполучених Штатів (FWS) оголосила вимерлими 23 види тварин.

Про це повідомляє Associated Press.

Серед них — 11 птахів, один кажан, дві риби, рослина та вісім видів мідій. Рішення ухвалили на підставі «ретельного аналізу найкращих з доступних наукових даних про кожний з цих видів».

Одна з найвідоміших серед цих тварин — білоклювий дятел, який вважався найбільшим представником свого виду у США. Востаннє його бачили 1944 року в Луїзіані. У 1967 році цей вид офіційно включили до списку тих, що зникають.

Ще один птах — багамський співун, який був одним із найрідкісніших співочих птахів у Північній Америці. До списку також включили вісім видів птахів з Гавайських островів і гуамську летючу лисицю з тихоокеанського острова Гуам.

  • Міжнародна група зоологів виявила новий вид мавп, про існування якого вчені підозрювали раніше, але не мали достатньо даних. Ученим вдалося встановити, що в роду давно відомих лангурів Мʼянми досі є вид, який ще вивчили, — і він під загрозою зникнення.
  • Перед цим міжнародна група вчених Island Conservation закликала до масового винищення диких кішок, собак, свиней, кіз і щурів на ізольованих островах, щоб врятувати інші види тварин, що вимирають.