Adidas продав свій бренд Reebok за більш ніж €2 мільярди

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Німецький концерн спортивного взуття і одягу Adidas оголосив про продаж бренду Reebok американській компанії з управління брендами Authentic Brands Group. Сума угоди становить €2,1 млрд.

Про це йдеться в заяві Adidas.

«Велика частина коштів буде виплачена готівкою при закритті угоди, а решта відшкодована відкладеним умовним платежем», — наголошується в повідомленні. Остаточне оформлення угоди, як очікується, відбудеться в першому кварталі 2022 року. Adidas планує розділити основну частину грошових надходжень від продажу між своїми акціонерами.

«Reebok є важливою частиною Adidas, і ми вдячні за внесок, який бренд і команда, що стоїть за ним, зробили в нашу компанію. Ми вважаємо, що після зміни власника бренд Reebok матиме хороші можливості для довгострокового успіху», — зазначив генеральний директор Adidas Каспер Рорстед.

Adidas придбав Reebok у 2006 році. У 2016 році Reebok ініціював план з відновлення позицій, завдяки чому бренд зміг поліпшити свої перспективи зростання і прибутковості.

  • У лютому Adidas оголосив про рішення продати свій бренд Reebok на тлі погіршення його фінансових показників. В Adidas вважають, що бренди «зможуть краще реалізувати свої потенціали незалежно один від одного».
  • У листопаді 2020 року американська VF Corporation оголосила про купівлю бренду вуличного одягу Supreme. За даними ЗМІ, сума операції становила $2,1 мільярда.