Спортивний арбітражний суд відхилив запит білоруської спортсменки Тимановської про її допуск до Олімпіади

Автор:
Катерина Кадакова
Дата:

Спортивний арбітражний суд (CAS) відхилив запит білоруської спортсменки Христини Тимановської про скасування рішення Національного олімпійського комітету Білорусі про її відсторонення від участі в Олімпійських іграх у Токіо.

Про це повідомляється на сайті CAS в Токіо.

«Президент ad hoc відділення CAS відхилив термінове прохання відкласти виконання оскаржуваного рішення, оскільки спортсменка не змогла довести свою правоту», — йдеться у документі.

  • 1 серпня стало відомо, що з олімпійського Токіо намагаються вивезти білоруську спортсменку Христину Тимановську через критику на адресу штабу своєї команди. Напередодні вона заявила, що 29 липня їй довелося взяти участь в естафеті на 400 метрів без попередження з боку керівництва команди. Спринтерка сказала, що її виключили з команди, бо вона «розповіла у своєму Instagram про недбалість тренерів».
  • Тимановська мала 2 серпня взяти участь у забігу на 200 метрів серед жінок. Однак 1 серпня тренерський штаб прийшов до неї в кімнату і наказав зібрати речі, перш ніж її відвезуть в аеропорт. В аеропорту жінка звернулася по допомогу до поліцейських. Тимановська заявила, що боїться повертатись у Білорусь. В аеропорту її охороняла японська поліція, а 2 серпня відвезли у посольство Польщі, де запропонували візу й продовження спортивної кар’єри. За даними ЗМІ, її чоловік виїхав із Білорусі до Києва.