Данія стала третім півфіналістом Євро-2020

Олег Панфілович

Twitter / UEFA EURO 2020

Збірна Данії з рахунком 2:1 здолала збірну Чехії в матчі 1/4 фіналу Чемпіонату Європи з футболу.

Гра відбувалася в Баку (Азербайджан), на стадіоні «Олімпійський».

Рахунок відкрила данці — уже на четвертій хвилині подачу з кутового головою замкнув Ділейні. Під кінець першого тайму перевагу збірної Данії подвоїв Дольберг. На 41-й хвилині він відгукнувся на пас Меле. Чехи спромоглися лише скоротити відставання до мінімуму — на 49-й хвилині свій пʼятий гол на турнірі забив Шик.

Суперником данців у півфіналі стане переможець пари Україна — Англія. Ця гра почнеться о 22:00 у Римі.

• 29 червня збірна України вийшла до чвертьфіналу Євро-2020, обігравши в додатковий час збірну Швеції з рахунком 2:1 у матчі на стадіоні «Хемпден Парк» у шотландському Глазго.
  • Напередодні відбулися перші два чвертьфінали. Збірна Іспанії в серії пенальті здолала команду Швейцарії, а збірна Італії мінімально перемогла збірну Бельгії.