Українці зможуть записуватися на вакцинацію за допомогою «Дії»

Автор:
Олексій Ярмоленко
Дата:

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров заявив, що українці з березня зможуть записуватися на вакцинацію від коронавірусу за допомогою застосунку або порталу «Дія».

Про це пише пресслужба Мінцифри.

«Ми спільно з МОЗ запускаємо послугу запису до листа очікування вакцинації в «Дії», яка запрацює вже наступного тижня. Мінцифра дбає про особисту безпеку кожного українця. Ми робимо усе для мінімізації контакту між людьми, щоб українці не стояли у чергах, не збирали зайві папірці для отримання державних послуг. Особливо, якщо це стосується такого важливого питання, як вакцинація», — зазначив він.

За словами Федорова, вже з березня записатися на вакцинацію зможе кожен охочий. Після запису людина потрапить до списків очікування.

  • З 24 лютого в Україні стартувала кампанія з вакцинації препаратом Oxford-AstraZeneca (Covishield), який доставили напередодні. Уже з ранку середи 11 автомобілів із вакциною вирушили в області, щоб доставити її туди. Через особливості логістики деякі міста та області отримали вакцину раніше за інші.
  • Наразі Україна домовилася про постачання понад 17 мільйонів доз вакцин від коронавірусу різних виробників. Першу партію з 500 тисячами доз вакцини компанії AstraZeneca отримали 23 лютого. Очікується ще 1,5 мільйона доз цієї ж компанії. Також уряд придбав 10 мільйонів доз вакцини від коронавірусу компанії Novavax і майже 2 мільйони доз вакцини китайської компанії Sinopharm. За програмою COVAX Україна розраховує отримати 117 тисяч доз вакцини Pfizer і до 4 мільйонів доз вакцини AstraZeneca.