«Динамо» вириває перемогу у «Брюгге» та виходить у наступний раунд Ліги Європи

Олексій Ярмоленко

Twitter / Zorya Londonsk

Футбольний клуб «Динамо» (Київ) вирвав перемогу у бельгійського «Брюгге» та пройшов у наступний раунд Ліги Європи.

Поєдинок закінчився з рахунком 0:1.

Найбільш близькими до того, щоб першими відкрити рахунок, були саме бельгійці. Кілька разів голкіпер киян Георгій Бущан рятував команду.

Лише під кінець другого тайму кияни почали активніше тиснути на ворота опонента. Спочатку Микола Шапаренко дальнім ударом вперше влучив у рамку воріт, а на 82 хвилині «Динамо» вийшов уперед. Після прострілу від Віктора Циганкова гол забив Віталій Буяльський.

• Київський футбольний клуб «Динамо» не зміг у першому матчі 1/16 Ліги Європи переграти бельгійський «Брюгге». Поєдинок завершився з рахунком 1:1.
  • 8 грудня в останньому турі групового етапу Ліги чемпіонів у квартеті G київське «Динамо» на своєму полі обіграло угорський «Ференцварош» з рахунком 1:0. Український клуб посів третє місце в квартеті і гарантував собі участь у 1/16 Ліги Європи.