Ліга Європи: «Динамо» зіграло внічию у першому матчі з «Брюгге»

Олексій Ярмоленко

Олександр Приходько / УНІАН

Київський футбольний клуб «Динамо» не зміг у першому матчі 1/16 Ліги Європи переграти бельгійський «Брюгге».

Поєдинок завершився з рахунком 1:1. Матч-відповідь обидві команди зіграють наступного тижня у Бельгії.

У першому таймі гострих моментів обидві команди не мали. Кілька разів головою по воротах «Брюгге» бив Віталій Буяльський, однак м’яч летів над воротами.

У другому таймі кияни таки змогли відкрити рахунок. Крученим ударом з-за меж штрафного майданчика відзначився Буяльський.

Усього за 6 хвилин після цього бельгійці рахунок зрівняли. Після подачі з кутового Брендон Мехеле ударом головою перекинув м’яч через голкіпера «Динамо», який дещо вийшов з воріт.

• 8 грудня в останньому турі групового етапу Ліги чемпіонів у квартеті G київське «Динамо» на своєму полі обіграло угорський «Ференцварош» з рахунком 1:0. Український клуб посів третє місце в квартеті і гарантував собі участь у 1/16 Ліги Європи.