Путін анонсував зустріч із головними редакторами російських ЗМІ

Автор:
Олексій Ярмоленко
Дата:
Путін анонсував зустріч із головними редакторами російських ЗМІ

Сніжана Хромець / Артем Марков / «Бабель»

Президент Росії Володимир Путін проведе найближчим часом зустріч із головними редакторами російських ЗМІ.

Про це заявив його речник Дмитро Пєсков, пише «РИА Новости».

«Увечері [Путін] традиційну свою щорічну зустріч проведе — якої, до речі, вже майже рік не було — поспілкується з головними редакторами російських ЗМІ. Й електронних ЗМІ, і радіо- та інтернет-ЗМІ, і друкованих ЗМІ», — пояснив він.

За словами Пєскова, зустріч проведуть у відеоформаті. Він підкреслив, що це буде непублічна зустріч, а тому її порядку денного поки немає.

Головний редактор радіостанції «Ехо Москви» Олексій Венедіктов підтвердив, що запрошений на цю зустріч. Він зазначив, що хоче запитати Путіна про отруєння опозиціонера Олексія Навального.

«Я б хотів запитати Путіна, що він може сказати про цю «групу отруйників» і про те, що трапилося з Навальним в Омську. Я не знаю, що йому доповідають з цього приводу — мені було б цікаво це дізнатися», — пояснив Венедіктов.

  • У Москві 2 лютого суд відправив Навального у виправну колонію на 3,5 року, хоча фактично він там пробуде 2 роки та 8 місяців (суд врахував, що він був 10 місяців під домашнім арештом). Таке рішення ухвалили, бо політик не приходив до Федеральної служби виконання покарань відмічатися як умовно засуджений у справі «Ів Роше». Адвокати політика наголошували, що він не приходив, бо лікувався у Берліні після отруєння «Новачком».
  • У Росії 23 і 31 січня відбулися наймасовіші за останні роки непогоджені мітинги. Загалом на акціях силовики затримали понад 10 тисяч осіб і порушили близько 50 кримінальних справ.