Глава МВС Аваков домовлятиметься про слідчі дії у Європі через «білоруські плівки» у справі про вбивство Шеремета

Автор:
Ангеліна Шеремет
Дата:
Глава МВС Аваков домовлятиметься про слідчі дії у Європі через «білоруські плівки» у справі про вбивство Шеремета

Олександр Чекменьов / «Бабель»

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков буде домовлятися про проведення слідчих дій у січні на території Європи через «білоруські плівки» у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета. Про це він заявив на зустрічі у Харкові, передає пресслужба Нацполіції.

Аваков зазначив, що правоохоронці мають у своєму розпорядженні матеріали, які свідчать про те, що до 2012 року в білоруських спецслужбах обговорювалася можливість вбити Шеремета, у більшому обсязі, ніж було оприлюднено у ЗМІ.

«У грудні ми отримали дещо більше матеріалів, ніж було оприлюднено 4 січня у пресі, які нам показують, що у колах білоруських спецслужб до 2012 року — остання дата, по-моєму, квітень 2012 року — обговорювалися питання, повʼязані з вбивством Павла Шеремета. Ці матеріали ми тоді прийняли. У нас здійснено цілу низку міжнародно-правових доручень відтоді», — заявив Аваков.

Нагадаємо, журналіста Павла Шеремета вбили у Києві 20 липня 2016 року. Його автомобіль підірвали в центрі міста о 07:45. Справу Шеремета досі не розкрили.