Канада замовила 266 мільйонів доз вакцини від коронавірусу. Це в сім разів більше за її населення

Автор:
Ангеліна Шеремет
Дата:
Канада замовила 266 мільйонів доз вакцини від коронавірусу. Це в сім разів більше за її населення

qimono / Pixabay

Канада замовила достатню кількість потенційних вакцин від коронавірусу, аби зробити щеплення всьому населення кілька разів. Про це заявив премʼєр-міністр країни Джастін Трюдо, цитує Bloomberg.

Канада з населенням близько 38 млн людей вже замовила загалом понад 266 мільйонів доз вакцини від коронавірусу (за даними трекеру контрактів на вакцини від Bloomberg). Якщо всі зарезервовані вакцини будуть схвалені, то канадці зможуть зробити щеплення від коронавірусу щонайменше три рази — це за умови, якщо потрібно буде вводити подвійну дозу. Якщо вводити по одній дозі, то кожного можна буде вакцинувати сім разів.

Країна нещодавно вдвічі збільшила замовлення вакцини у компанії Moderna — до 40 мільйонів доз. А наступного тижня до Канади прибудуть перші 249 тисяч доз від іншого постачальника — Pfizer і BioNTech.

«Перші канадці будуть вакциновані наступного тижня, якщо цього тижня ми отримаємо схвалення Міністерства охорони здоровʼя Канади. Це просуне нас вперед по календарю вакцинації», — сказав Трюдо.

Наразі країна продовжує боротись з коронавірусом — щоденно там у середньому по шість тисяч нових хворих. Через це у Канаді почали діяти нові карантинні обмеження.