Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк запевняє, що питання щодо Конституційного суду «точно» не будуть спускати на гальмах. А затримку ухвалення законопроєктів щодо суду пояснює «процедурними питаннями».
Про це Подоляк розповів в інтерв’ю «Бабелю».
При цьому, говорячи про президентський законопроєкт щодо КСУ, він наголошує, що у разі його неухвалення у Верховній Раді, звертатимуться до суспільства.
«Є досить жорсткі законопроєкти, зокрема президентські. Вони повинні пройти всі комітети, слухання і вийти в зал. Якщо зал з якихось причин не зрозуміє важливість цього питання, будуть інші рішення. Будемо пропонувати їх суспільству», — розповів Подоляк.
Читайте також:
- Влада хоче розігнати Конституційний суд і пояснює, що буде, якщо цього не зробити. Наприклад, він скасує Великий вибух, з якого почався Всесвіт. Головні тези «слуг» про кризу в КС
- Усі вимагають «перезапустити» Конституційний суд і розблокувати роботу НАЗК. Зробити це швидко і законно — неможливо. А як можливо?
- 27 жовтня Велика палата КСУ визнала неконституційною кримінальну відповідальність за недостовірне декларування та приховування майна. Пізніше стало відомо, що КС визнав неконституційними повноваження НАЗК моніторити спосіб життя чиновників.
- 29 жовтня відбулися термінові засідання Кабінету міністрів і Ради національної безпеки та оборони. Після цього за розпорядженням уряду НАЗК з 00:00 30 жовтня відкрило доступ до реєстру електронних декларацій, який не працював із вечора 28 жовтня.
- Президент Володимир Зеленський подав до Ради законопроєкт, в якому пропонує розпустити чинний склад Конституційного суду. Згодом голова парламенту Дмитро Разумков подав законопроєкт про відновлення е-декларування.