Ізраїль оголосив про відновлення міжнародного авіасполучення

Автор:
Катерина Кадакова
Дата:

Pixabay

Уряд Ізраїлю вирішив відновити міжнародне авіасполучення — аеропорт «Бен-Гуріон» почне роботу опівночі 16 жовтня.

Про це повідомляється на офіційній сторінці прем’єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньягу у Facebook.

«Під час телефонного голосування комісія міністрів з боротьби з коронавірусом схвалила поправку до правил про режим надзвичайної ситуації щодо обмеження роботи аеропортів і авіасполучення. Від пʼятниці, 16 жовтня 2020 року, будуть скасовані обмеження на вʼїзд в аеропорт для тих, хто не відповідає певним критеріям», — заявив він.

Також Нетаньягу зазначив, що прибувати до аеропорту дозволять за 8 годин до вильоту за кордон.

Авіакомпанії вже оголосили про відновлення польотів з Ізраїлю. Так, 18 жовтня очікуються 24 рейси ізраїльських авіакомпаній «Ель-Аль» і Israir, наступного тижня відновить польоти авіакомпанія «Аркія».

Зауважимо, громадяни Ізраїлю не проходитимуть самоізоляцію після повернення з країн «зеленої» зони і не будуть зобов’язані здавати аналіз на коронавірус, якщо протягом 14 днів перед поверненням не відвідували «червоні» країни.

  • В Ізраїлі з 25 вересня через зростання кількості випадків коронавірусу запровадили жорсткий карантин.
  • Із 18 вересня Ізраїль ввів тритижневий загальнонаціональний карантин, щоб стримати поширення COVID-19 після другої хвилі нових випадків захворювання.
  • Перший загальнонаціональний карантин Ізраїль запровадив у квітні, коли там вперше зафіксували коронавірус. Завдяки жорстким обмеженням кількість щоденних випадків захворювання знизилася до двозначних показників. Після ослаблення карантину добова кількість заражень почала зростати.