Вибори президента США: Байден вважає, що може програти лише за умови шахрайства з боку Трампа

Автор:
Олексій Ярмоленко
Дата:
Вибори президента США: Байден вважає, що може програти лише за умови шахрайства з боку Трампа

Gage Skidmore / Flickr

Кандидат у президенти США від Демократичної партії Джо Байден заявив, що може програти вибори лише за однієї умови — шахрайство з боку його опонента, чинного глави держави Дональда Трампа.

Про це він заявив під час свого мітингу у штаті Пенсильванія, передає «Інтерфакс».

«Обовʼязково голосуйте, бо єдиний спосіб, у який ми можемо програти — це шахрайство стосовно виборчих дільниць», — зазначив Байден.

На його думку, Трамп спробує «вкрасти перемогу», називаючи голосування поштою шахрайством. Водночас кандидат підкреслив, що готовий визнати будь-які результати голосування.

  • Уночі проти 30 вересня (за Києвом) у США відбувся перший раунд дебатів між кандидатами в президенти — чинним главою держави Дональдом Трампом і його опонентом, колишнім віцепрезидентом Джо Байденом. Дебати пройшли в атмосфері гострих суперечок, порушення регламенту, брехні та перебільшень.
  • Шість із десяти глядачів теледебатів між кандидатами в президенти Дональдом Трампом і Джо Байденом переконані, що перемога за останнім. Лише троє з десяти вважають, що більш переконливим був чинний глава держави.
  • Кандидат від Демократичної партії на виборах президента США Джо Байден лідирує у передвиборчих опитуваннях. За нього готові проголосувати 51% американців. Водночас, 41% людей заявили, що підтримують Трампа і планують голосувати за нього. Ще 4% обрали іншого кандидата, а останні 4% — досі не визначилися.