Amazon анонсувала запуск системи платежів за допомогою долоні

Автор:
Олег Панфілович
Дата:
Amazon анонсувала запуск системи платежів за допомогою долоні

Amazon

Компанія Amazon анонсувала запуск платіжної системи, в якій розрахунок проводиться за допомогою долоні.

Про це повідомляє BBC.

Сканер Amazon One реєструватиме зображення долоні користувача. Для проведення оплати досить буде «змахнути долонею і затримати її у повітрі всього на секунду». Продукт випробують у двох фізичних магазинах Amazon в Сіетлі.

При цьому компанія заявила, що веде активні переговори з декількома потенційними покупцями цієї системи. Amazon також додала, що систему можна буде використовувати для «входу в таке місце, як стадіон», або при вході на роботу замість перепустки.

Зазначається, що для використання сканера клієнт зможе просто вставити свою банківську карту і, слідуючи інструкціям на екрані, привʼязати відбиток долоні до цього варіанту оплати. Компанія обіцяє, що відбитки зберігатимуться у хмарному сховищі. Клієнти також зможуть видалити свої дані через вебсайт.

Amazon не розкриває принцип роботи сканера, однак доктор Базель Халак зі Школи електроніки та компʼютерних наук Саутгемптонського університету пояснив виданню, що така технологія може використовувати малюнок вен на долоні, який є унікальним у кожної людини.

  • Amazon представила нову розробку дочірньої компанії Ring, яка спеціалізується на системах захисту будинку. Це дрон, який літає по квартирі в разі виявлення небезпек, таких як пожежа або пограбування.
  • У червні Amazon на один рік заборонила американській поліції використовувати її технологію Amazon Rekognition, яка може розпізнавати обличчя.