Про Трампа вийде ще одна книга. Її написав у вʼязниці колишній адвокат президента

Автор:
Дмитро Мирончук
Дата:

Chip Somodevilla / Getty Images

Колишній особистий адвокат президента США Майкл Коен написав книгу, у якій, зокрема, розкрив ставлення Дональда Трампа до темношкірих лідерів. Автор чергового опусу про американського лідера наразі відбуває трирічне позбавлення волі за неправдиві свідчення Конгресу у справі про втручання Росії у вибори 2016 року в США.

Про це повідомляє Reuters.

Коен багато років працював на Трампа і вважався людиною, яка вирішує його проблеми. Проте їхні відносини зруйнувало розслідування Конгресу США щодо втручання Росії у президентські вибори.

У книзі, яка надійде у продаж наступного тижня, Коен описує ставлення президента до темношкірих людей у США, а також до темношкірих лідерів держав світу. За словами колишнього адвоката, Трамп зневажливо ставився до нині померлого експрезидента Південної Африки Нельсона Мандели.

«Мандела сплюндрував цілу країну. Тепер він дірка в дупі. Грьобаний Мандела. Він не був лідером», — цитує Коен Трампа, коли то той у 2013 році довідався про смерть південно-африканського лідера.

З книги Коена також випливає, що президент США зневажав не лише Манделу, а й темношкірих лідерів як таких.

«Назвіть мені хоча б одну країну, якою править темношкіра людина, яка б не була нужником. Ві вони — повні параші», — нібито говорив Трамп.

У Білому домі Коена назвали брехуном, який втратив довіру, а президент назвав його пацюком. За словами колишнього адвоката, він отримував погрози насильством з боку прибічників Трампа.

Також, за словами Коена, Трамп зневажає й латиноамериканців.

«Як і темношкірі, вони надто тупі, щоб проголосувати за Трампа», — передає Коен слова президента під час його кампанії 2016 року.