Журналіст Ткач: Невідомі вночі спалили авто програми «Схеми»

Автор:
Олексій Ярмоленко
Дата:

Уночі невідомі спалили автомобіль, на якому під час своїх розслідувань пересувався журналіст програми «Схеми» Михайло Ткач.

Про це сам Ткач написав у Facebook.

«Авто, на якому ми протягом чотирьох років знімаємо матеріали, які ви всі бачили, спалили. Останній матеріал, над яким ми працювали з важливим членом знімальної групи водієм Борисом Мазуром на KIA Cerato, — це «Королі доріг», — повідомив він.

Журналіст нагадав, що під час зйомок за цим автомобілем постійно стежили співробітники Управління державної охорони. Цієї ночі авто стояло біля будинку, де живе водій.

  • Уранці 8 серпня журналіст програми «Схеми» Михайло Ткач повідомив, що знайшов у своїй квартирі ймовірні сліди прослуховувального пристрою. У стелі він виявив отвір завдовжки 60 см, який вів на горище. Ткач розповів, що раніше йому погрожували через журналістську діяльність і попереджали про прослуховування.
  • Поліція Києва після огляду квартири та горища будинку не знайшла слідів прослуховувальних пристроїв, але почала досудове розслідування.
  • 11 серпня Ткач подав скаргу на бездіяльність слідчих Національної поліції стосовно провадження про встановлення пристрою для прослуховування в його помешканні.