СБУ не оскаржувала скасування заборони на в’їзд в Україну російському реперу Елджею

Автор:
Вікторія Мартинюк
Дата:
СБУ не оскаржувала скасування заборони на в’їзд в Україну російському реперу Елджею

Wikipedia / Dmitry143

Служба безпеки України не оскаржувала рішення Окружного адмінсуду Києва, який скасував введену відомством заборону на в’їзд в Україну російському реперу Елджею (справжнє ім’я Олексій Узенюк).

Про це повідомляє «Крим.Реалії» з посиланням на відповідь СБУ на запит.

«Зазначене рішення Окружного адміністративного суду не оскаржувалося», — зазначили в СБУ, не називаючи інших подробиць.

25 червня Окружний адмінсуд Києва скасував рішення СБУ від 27 листопада 2018 року про заборону на в’їзд в Україну на три роки російському реперу Елджею.

Виконавець позивався до СБУ і вимагав скасувати заборону, запроваджену після скарги екснардепа Володимира Парасюка. Тоді депутат вимагав заборонити реперу в’їжджати в Україну через виступ у Коктебелі в анексованому Росією Криму. Доказом цього було відео в YouTube. Проте суд наголосив, що відео, на якому Елджей нібито виступає в Криму, наразі видалене з YouTube.

  • Раніше СБУ виключила з «чорного списку» російську телеведучу Катерину Варнаву. СБУ тоді пояснила, що може вилучити особу зі списку таких, що загрожують національній безпеці, «якщо за період дії заборони даних щодо вчинення особою дій, які можуть завдати шкоди національній безпеці, не отримано».
  • Російська співачка Zivert, яка раніше виступала в анексованому Криму, скасувала свої концерти в Києві та Одесі.
  • Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко заявив, що факт заборони вʼїзду в Україну іноземного актора не може одночасно слугувати підставою для заборони фільмів, в яких він брав участь.