Каньє Вест публічно вибачився перед дружиною. У видалених твітах він заявляв, що хоче з нею розлучитися

Автор:
Олексій Ярмоленко
Дата:
Каньє Вест публічно вибачився перед дружиною. У видалених твітах він заявляв, що хоче з нею розлучитися

Emma McIntyre /VF20 / Contributor

Репер Каньє Вест попросив пробачення у своєї дружини Кім Кардаш’ян за видалені твіти, в яких він писав, що хоче розлучення.

Про це він повідомив у своєму Twitter.

«Я хотів би вибачитися перед моєю дружиною Кім за те, що стало публічним дещо, що мало бути приватною справою. Я не піклуюсь про неї так, як вона піклується про мене», — заявив Вест.

Він також написав особисто для Кім, що знає про те, що зробив їй боляче і подякував, що вона завжди «поруч з ним».

  • Вест заявляв, що йде на вибори президента США як незалежний кандидат. Пізніше репер виступив із низкою шокуючих заяв в інтервʼю Forbes, через які мільярдер-винахідник Ілон Маск відмовився підтримувати його кампанію. Зокрема, Каньє Вест виступив проти абортів і вакцинації та заявив про підтримку фундаменталістських ініціатив.
  • Сімʼя музиканта заявляла, що його участь у виборах — наслідок чергового загострення психічного розладу.
  • Перший виступ Веста в рамках передвиборчої кампанії відбувся 19 липня. У своїй промові музикант говорив про свою віру, аборти і якоїсь миті розплакався.
  • Напередодні Вест зробив низку дивних нотаток про своїх рідних і колег у Twitter, що розцінили як загострення психічної хвороби. Зокрема він скаржився, що його хочуть запроторити до психіатричної лікарні, і написав, що він — другий Нельсон Мандела. Також він повідомив, що хоче розлучитися з Кардашʼян.